Inhouse@Hieroo Rotterdam
AgendaAanvang: 15:00 - 17:00
Locatie: Online
Bij Hieroo Rotterdam doe je tijdens je 2-jarige traineeship consultancy-opdrachten bij verschillende organisaties. Je volgt trainingen gericht op je professionele en persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast besteed je 10 dagen per jaar aan sociale innovatie in Rotterdam. Hierdoor blijf je leren en écht bijdragen met jouw kennis en vaardigheden om Rotterdam nog mooier te maken!
We werken aan vernieuwing, verjonging en verandering binnen uitdagende opdrachten. Benieuwd wie er bij Hieroo werken en hoe de opdrachten van een Jonge Consultant eruitzien? Wat je gaat leren tijdens de trainingen? Nieuwsgierig naar hoe wij aandacht besteden aan sociale innovatie in Rotterdam? We vertellen je er van alles over tijdens Inhouse@Hieroo.
Aanmelden
Helaas is het niet meer mogelijk om je aan te melden voor de Inhouse@HierooRotterdam.
Meer lezen
alle postsBlog Op 12 november vond alweer de zesde MeetUp van Hieroo Rotterdam plaats. Deze MeetUp stond volledig in het teken van gezondheid in de stad. Lees (en zie) hoe deze avond er uit zag!
Blog Welke paralellen kun je trekken tussen de rollen projectleider en skilerares? Benieuwd? In dit blog blikt Maxime terug op 3 lessen die zowel van toepassing zijn op uitvoeren van de projectleiders rol als op het geven van skiles.
Blog Datagedreven werken staat bij steeds meer organisaties hoog op de agenda. Tessa geeft haar kijk op de uitdagingen die hierbij spelen en gaat met haar opdrachtgever Jeroen Halkes van Vestia hierover in gesprek.